ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Webinar otwarty
dla Opiekunów

Webinar otwarty
dla Opiekunów

27 czerwca o 19:00 odbędzie się webinar otwarty dla Opiekunów!

Nasze webinary są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych Opiekunów osób starszych, jak i dla wszystkich, którzy codziennie angażują się w opiekę. W trakcie spotkania on-line porozmawiamy o praktycznych wskazówkach na upalne dni zarówno dla Opiekuna, jak i Podopiecznego.

Zapisz się

O czym będzie webinar otwarty?

Jak ważne jest dbanie o nawodnienie organizmu i jakie konsekwencje zdrowotne wiążą się z odwodnieniem?

W tym bloku szczegółowo omówimy znaczenie odpowiedniego nawodnienia organizmu, szczególnie w kontekście osób starszych. Przyjrzymy się, jakie ilości wody są zalecane oraz jakie są objawy i skutki zdrowotne odwodnienia. Poruszymy również, jakie napoje są najkorzystniejsze, a których warto unikać.

Przegrzanie słoneczne – czym jest i jak się przed nim uchronić?

Podczas tego segmentu wyjaśnimy, czym jest przegrzanie słoneczne, jakie są jego objawy oraz jakie konsekwencje zdrowotne może nieść. Przedstawimy sposoby unikania przegrzania, takie jak odpowiednie ubieranie się, unikanie przebywania na słońcu w godzinach największego nasłonecznienia oraz korzystanie z chłodnych miejsc. Podzielimy się również wskazówkami, jak postępować w przypadku przegrzania.

Wszystko o promieniowaniu UV

W tym bloku skupimy się na promieniowaniu ultrafioletowym (UV) – jego rodzajach, wpływie na zdrowie oraz metodach ochrony przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Omówiliśmy, jak wybierać odpowiednie filtry przeciwsłoneczne oraz jakie inne środki ochrony (np. odzież, okulary) mogą pomóc w minimalizowaniu ryzyka związanego z promieniowaniem UV.

Propozycje aktywności i zmian w planie dnia dla seniorów dostosowane do pory dnia

Ten segment poświęcimy na omówienie, jak dostosować plan dnia seniorów do różnych pór dnia, aby minimalizować ryzyko przegrzania i odwodnienia. Zaproponujemy różnorodne aktywności, które można realizować w chłodniejszych porach dnia, oraz jak zorganizować posiłki i przerwy na nawodnienie. Przedstawimy również przykłady lekkich ćwiczeń fizycznych oraz zajęć umysłowych, które mogą pomóc w utrzymaniu zdrowia i dobrej kondycji seniorów.

Zapisz się

Poznaj sylwetki ekspertów z Biura Medycznego prowadzących webinar:mgr Iwona Przybyło

Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem i Dyrektor Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą. Ukończyła Wydział Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz specjalizację Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Jest również dyplomowanym terapeutą zajęciowym, coachem i trenerem. Od lat angażuje się w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych Opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. Każdego dnia wspiera Opiekunów ATERIMA MED podczas dyżurów pielęgniarskich. Udziela praktycznych porad dotyczących opieki, szczególnie w zakresie chorób neurodegeneracyjnych. Na co dzień pracuje również w szpitalu. Wierzy, że wiedza w połączeniu z doświadczeniem to niezbędne elementy do tego, aby lepiej opiekować się Podopiecznymi.


mgr Dagmara Lech


Pielęgniarka, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego oraz w trakcie dwóch szkoleń specjalizacyjnych – opieki długoterminowej i pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Aktualnie pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie w Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii. Zawodowo pasjonuje się leczeniem ran i wprowadzaniem nowoczesnych technologii do pracy z pacjentem.


Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Akademia Opiekunów odpowiedzialna za realizację programu edukacyjnego Profesjonalni w opiece. Organizatorem spotkania on-line jest ATERIMA MED Zaopiekowani.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!